Просування сайтів та розкрутка

 • «SEO аудит сайту»

  Якщо Ви не задоволені роботою свого сайту або не знаєте з чого почати просування, Вам необхідно зробити якісний СЕО аудит. Наші спеціалісти розкриють весь потенціал сайту, вкажуть на помилки та допоможуть вибрати стратегію розкрутки. Ми розберемо Ваш сайт по частинах, і покажемо де ви втрачаєте клієнтів. За потреби, буде сформовано звіт і чекліст робіт, які потрібно виконати.

  ціна і подробиці
 • «Контекстна реклама в Google»

  Пакет «Контекстна реклама в Google» дає можливість збільшити трафік на Ваш сайт, а також залучити нових клієнтів. Ваші оголошення будуть показані в пошуковій системі Google над результатами пошуку або у медійній мережі. Перевагою реклами в Google є те, що Ви платите тільки за реальні переходи на Ваш сайт зацікавлених користувачів.

  ціна і подробиці
 • «Просування в соціальних мережах»

  Як відомо, правильний підхід до SMM генерує величезну кількість трафіку. Соцмережами користуються люди різного віку та інтересів. Просування в соціальних мережах дозволить Вам знайти нових та збільшити лояльність існуючих клієнтів. За допомогою таргетингової реклами Ваші оголошення будуть показуватися тільки потрібній аудиторії.

  ціна і подробиці
 • «Комплексна розкрутка»

  Пакет «Комплексна розкрутка» дозволяє запустити рекламу на всіх доступних рекламних площадках. Над розкруткою сайту будуть працювати: SEOшник, SMMщик, спеціаліст по контекстній рекламі та інші фахівці (за потреби). Ми налаштуємо аналітику щоб бачити який канал працює найкраще. Перші результати комплексної розкрутки Ви відчуєте вже за кілька днів.

  ціна і подробиці
 • «SEO оптимізація»

  Пошукова оптимізація (СЕО) дозволяє «подружити» ваш сайт з пошуковими системами. Це дозволить Вам отримати високі позиції по кільком основним ключовим запитам. SEO оптимізація це найдешевший спосіб залучення цільового трафіку на сайт протягом тривалого періоду. Перші результати Ви відчуєте вже після перших двох місяців роботи з нами.

  ціна і подробиці
 • «Контекстна реклама в Яндекс»

  Пакет «Контекстна реклама в Яндекс» дає можливість збільшити трафік на Ваш сайт, а також залучити нових клієнтів. Ваші оголошення будуть показані в пошуковій системі Яндекс над результатами пошуку або у медійній мережі. Перевагою реклами в Яндекс Дірект є те, що Ви платите тільки за реальні переходи на Ваш сайт зацікавлених користувачів.

  ціна і подробиці
 • «Реклама на Youtube»

  Якщо Вам потрібно донести інформацію до користувача за допомогою відеореклами, то пакет «Реклама на Youtube» це те, що Вам потрібно. Формат оплати «за перегляди» є дуже популярним і широко використовується для піару та рекламних роликів. Ваше відео-оголошення буде показане на усіх площадках з відео контентом, а також у пошуку на Ютуб.

  ціна і подробиці
 • «Тизерна реклама»

  Пакет «Тизерна реклама» пропонує рекламу в так званих «тизерних» мережах. Даний пакет підійде, якщо у Вас сенсаційний або зовсім новий продукт на ринку. Вашу рекламу побачать мільйони користувачів інтернету відповідно до тематики яку Ви виберете. Даний вид реклами є відносно дешевим та достатньо ефективним.

  ціна і подробиці

Просування сайтів в інтернеті — це комплекс заходів, які дозволяють отримати потенційних клієнтів на свій сайт. Інтернет реклама залишається відносно дешевим каналом залучення трафіку для вашого бізнесу.

Розкрутка сайтів може проводитися різними методами. Найефективнішими є SEO-розкрутка та контекстна реклама. Також багато клієнтів замовляють комплексну розкрутку, що дозволяє залучити усі канали інтернет просування.

Найголовнішим у просуванні сайтів є стратегія. Багато студій по розкрутці сайтів працюють без стратегії, що в свою чергу дає незадовільні результати. Наші спеціалісти формують стратегію просування для кожного клієнта та чітко її дотримуються. Це дозволяє нам показувати хороші результати та робити клієнтів успішними.

Ознайомтесь з послугами по просуванню інтернет сайтів, та вибирайте пакет для своїх потреб. Якщо Вам важко визначитися з тим, який тип просування підійде найкраще, наші спеціалісти залюбки Вас проконсультують.