«Wmarko» — фотоблог про подорожі

Дизайн сайту wmarko унікальний та цікавий. При створенні цього сайту наші дизайнери керувались бажанням замовника відобразити фотографії всіх місць, де він побував. На сайті нема нічого зайвого. Весь дизайн лаконічний та мінімалістичний, а оригінальності йому додає динаміка фотогалереї та самого логотипу.

Сайтом легко керувати з мобільного телефону, тому відвідувачі вже не «прив’язані» до комп’ютера. Вже не потрібно додаткових навичок для того, щоб редагувати сайт, адже є можливість його самостійного наповнення. Можна з легкістю завантажувати файли та фотографії на сайт, за допомогою зручної адмін.. панелі.

Лічильник відвідуваності та детальна статистика дозволяє прослідковувати активність на сайті, тим самим стежачи за його ефективністю.

Сайт wmarko – це вдале поєднання оригінального дизайну з функціональністю та практичністю.

Якщо і Ви бажаєте розповісти про себе, про свою діяльність, поділитись з оточуючими чимось цікавим, або ж просто прорекламувати свої послуги чи товари, тоді створення сайту – це перший крок до реалізації Ваших ідей. Тому, не марнуйте свого часу та зусиль та звертайтесь до нас. Наша креативна та професійна команда WebBook допоможе Вам реалізувати всі Ваші ідеї!