«Prakoreni» — сайт громадської організації

При створенні сайту prakoreni, наші спеціалісти використовували найновіші технології у веб-розробці та сучасні тенденції у веб-дизайні.

Дизайн сайту повністю відображає основне посилання, він підкреслює основну думку та зацікавлює відвідувачів. Тематика сайту – це українська культура. Дизайн передає образ міцної традиційної української родини. В дизайні використовувались кольори, які підкреслюють тематику, а також петриківський розпис. Зайшовши на сайт prakoreni відвідувач одразу ж розуміє чим саме займається організація.

Структура сайту побудована таким чином, щоб кожен користувач зміг залюбки знайти все що його цікавить. Вся інформація викладена доступно і просто. А можливість керування з мобільного телефону значно полегшує роботу з сайтом.

Для того, щоб наповнити сайт також не потрібно докладати багато зусиль, адже є можливість самостійного наповнення сайту. За допомогою зручної адмін.. панелі можна легко завантажувати файли та інформацію. Детальна статистика та лічильник відвідуваності дають змогу стежити за активністю на сайті.

Загалом, можна сказати, що prakoreni – це функціональний та практичний сайт.

Якщо і Ви бажаєте створити власний сайт, тоді не марнуйте часу і звертайтесь до нас! Наші професіонали створять для Вас сайт будь якої складності.