«OlenaDasho» — сайт-портфоліо

Якщо Ви художник, дизайнер, фотограф, чи просто творча особистість яка хоче поділитись з оточуючими своїми роботами, тоді сайт-портфоліо буде незамінним інструментом втілення Ваших задумів. А для людей, які працюють у цій сфері, – це ще одна можливість розширити своє коло замовників. Адже вже не потрібно завжди носити з собою потрфоліо своїх робіт, достатньо лише дати посилання на сайт, де людина зможе побачити чим Ви займаєтесь.

Чудовим прикладом сайту-портфоліо є сайт olenadasho. Дизайн сайту простий та лаконічний, в стилі мінімалізм, легкий для сприйняття. Сайт, виконаний у світлих тонах та кольорах не відволікає від основної інформації. А фотогалерея, розміщена на головній сторінці дозволяє одразу ж переглядати роботи фотографа. На сайті все доступно викладено і тут легко знайти всю необхідну інформацію.

Для наповнення сайту вже не потрібно звертатись за допомогою до спеціалістів, адже є можливість самостійного наповнення сайту. За допомогою зручної адмін.. панелі тепер легко завантажувати необхідні файли, фотографії та іншу інформацію. За допомогою лічильника відвідуваності та детальної статистики можна стежити за активністю на сайті. А мобільності сайту надає можливість його керування з мобільного телефону.

Загалом, можна сказати, що сайт olenadasho – це чудовий приклад поєднання унікального оригінального дизайну з практичністю та функціональністю.

Якщо і Ви бажаєте розповісти всім оточуючим про себе та свою діяльність, не зволікайте та звертайтесь до нас. Наша молода та креативна команда WebBook допоможе Вам втілити всі задуми та ідеї!