«Meltdown Nachos» — веб-сайт для ресторану

Англомовний сайт-візитка ресторану Meltdown Nachos. Презентує заклад в мережі Інтернет, корисний як для постійних відвідувачів, так і для тих, хто лише планує туди піти.

Зручне меню сайту дозволяє одразу зайти в потрібні розділи. Наприклад, дізнатися перелік страв та їх ціни, а також отримати більше інформації про події в ресторані. Дизайн сайту сучасний, зручний для користувача. Він зацікавлює відвідувачів провести свій вільний час у ресторані та приходити туди знов. Також під час розробки цього web сайту додано такі важливі блоки, як популярні страви та позитивні відгуки користувачів. Для зручності адреса закладу не просто вказана на сторінці, а й позначена на мапі, є контакти компанії у популярних соцмережах.

Створення веб сайту є важливим для кафе, барів та ресторанів, яким важливо не тільки втримати своїх постійних клієнтів, але й знайти нових активних відвідувачів. Зазвичай їм потрібен сайт для того щоби розмістити там меню страв, інформацію про акції та знижки, а також афішу музичних та інших подій закладу. При цьому замовниками сайту можуть бути клієнти зі Львова, інших міст та країн світу, а ціна відповідає якості. Це лише приклад сайту, до кожного замовлення унікальний підхід.