«PCS» — landing для рекламного агентства

Замовити landing page для рекламного агентства стало зовсім легко. Буквально кілька кліків відокремлюють Вас від повноцінної візитки в глобальній мережі, де клієнти зможуть непросто ознайомитися з продукцією компанії (будь-то інтелектуальний або фізичний товар). Місце, в якому збуваються мрії, просувається Ваш і бізнес клієнта. Тому не варто чекати, замовляйте landing page для рекламного агентства вже зараз!

Кілька слів про Pioneer Creative Studio

Коли ми отримали замовлення від компанії, яка зароджується на Манхеттені (Нью-Йорк) були ошелешені, в приємному сенсі цього слова, звичайно. Ми дуже раді, що компанія такого рівня вирішила замовити landing page рекламного агентства саме у нас, в компанії «Webbook». Адже в них уже був графічний дизайнер і web креативщик, мабуть вирішили, що в Україні їм це зроблять якісно і недорого.

Landing Page для Pioneer Creative Studio, що ми бачимо?

Вгорі сторінки ми бачимо кнопки соц. мереж. Далі логотип і перелік послуг, які вони надають. На фоновій графіці чоловік років 25 одягнений в молодіжному англійському стилі. Далі користувач може більш детально ознайомитися з послугами, натиснувши на кнопку «read more». Далі ми бачимо команду, їхні імена, фотографії і рід діяльності, під цієї інформації посилання на кожного члена в Twitter, Facebook, Google+. Далі бачимо портфоліо, останній запис у Twitter та контактну інформацію з вбудованою Гугл картою.

Бажаєте замовити landing page для рекламного агентства прямо зараз? Welcome!