«Giftzzz» — безкоштовні подарунки

Дизайн – це перше, що бачить відвідувач сайту. Саме тому він повинен його зацікавити і бути зрозумілим для будь якого користувача.

При створенні дизайну сайту «Giftzzz» враховувались нові тенденції західного дизайну. Він лаконічний та простий, і водночас оригінальний. Тут нема нічого зайвого, щоб відволікало відвідувача від основної думки. Кольори, використані на сайті приємні для ока. Шрифт та кегль шрифту, що використовувались добре читабельні. Поєднання мінімалізму та сучасного стилю створюють приємне перше враження.

Структура сайту створена таким чином, що відвідувач з легкістю зможе користуватись сайтом. А підказки у цьому йому допоможуть. Сайтом легко керувати з мобільного телефону, і тому не потрібно бути «прив’язаним» до стаціонарного комп’ютера.

Редагувати сайт також надзвичайно легко за допомогою зручної адмін. панелі. А статистика сайту та лічильник відвідуваності дозволяє стежити за активністю на сайті.

Загалом, сайт «Giftzzz» – це якісно виконаний продукт та успішний інтернет ресурс.

Якщо і Ви бажаєте створити власний сайт, але не знаєте з чого розпочати, тоді звертайтесь до нас! Наша молода та креативна команда WebBook створить Вам сайт будь якої складності!