«Gastroprofi» – Обладнання та посуд для професійної кухні.

Сайт «Gastroprofi» — це функціональний і простий у користуванні інтернет магазин.

Унікальний дизайн цього сайту був створений саме для того, щоб підкреслити стиль та бренд компанії.

Кожен відвідувач з легкістю знайде необхідний товар, адже тут використані фільтри для зручного пошуку товарів, точно виділені акційні товари, новинки та хіти продажів. Кожен покупець знатиме чітко скільки у нього товарів у корзині. За допомогою лівого меню, з легкістю можемо знайти всі товари згідно категорій.

Фотогалерея, що знаходиться на головній сторінці яскраво підкреслює всю продукцію на сайті. Варто зауважити і зручний пошук по сайті, за допомогою якого можна знайти всю необхідну інформацію, не тільки товар.

Управління сайтом тепер так само не є складним завданням. Тут представлена зручна адмін. панель, є можливість самостійного наповнення сайту товарами, завантаження файлів. А лічильник відвідуваності та детальна статистика користувачів, продажів і т.д. дає прекрасну можливість слідкувати за активністю на сайті, і тим самим спонукає на нові ідеї підвищення продуктивності.

Користувачам планшетів, мобільних телефонів, тощо, невід’ємним є керування та перегляд сайту з мобільного телефону.

Враховуючи вищеперечислене, «Gastroprofi» можна назвати успішним інтернет магазином.

Якщо і Ви обдумуєте щодо створення свого сайту, тоді не марнуйте часу та зусиль і звертайтесь до професіоналів! Наша команда WebBook з радістю Вам у цьому допоможе!