«Galeya» – класичні та сучасні меблі.

Завітавши на сайт Galeya, кожен відвідувач зможе знайти весь необхідний товар та інформацію. Зручний пошук по сайту додатково в цьому допоможе.

Оригінальний дизайн сайту також приємно здивує відвідувачів, адже не варто забувати, що це є чи не найпершим на що звертають увагу. На першій сторінці розміщена фотогалерея з товарами, яка повністю описує рід діяльності компанії.

Наші програмісти також доклали зусиль для того, щоб зробити сайт легким в користуванні і для самого власника чи адміністратора сайту. Тут була використана зручна адмін панель, а також є можливість самостійного наповнення сайту. Саме тому і сам власник і людина яка не працювала з подібним, зможе з легкістю наповнювати сайт інформацією, фотографіями, завантажувати інші файли, і т.д.

Лічильник відвідуваності та детальна статистика користувачів, продаж і т.д. дасть можливість прослідкувати за активністю на сайті.

А можливість керування з мобільного телефону є ще одним додатковим плюсом. Адже кількість відвідувачів сайту таким чином можна збільшити.

Якщо Вас цікавить створення сайту, тоді наша професійна команда WebBook радо Вам в цьому допоможе!