«Furniture» — інтернет магазин меблів

«Furniture» красивий та стильний інтернет магазин меблів. Сайт має сучасний дизайн та чудову структуру. В магазині продаються стильні дизайнерські меблі, тому основним завданням було створити нічим не гірший сайт за дизайном. Завдяки висококваліфікованим розробникам та дизайнерам, нам вдалося створити яскравий та багатофункціональний інтернет магазин.

На головній у вигляді плитки розташовані 4 основні категорії. На сайті постійно оновлюється товар, тому потрібно було показати останні надходження в магазин. Також кожного дня проводяться розпродажі на деякі товари і важливо було реалізувати такий функціонал. Окрім основних 4 категорій на сайті є закріплене головне меню, яке рухається під час гортання сторінки. За допомогою красивих віджетів було привязано соціальні мережі до інтернет магазину.

Загалом інтернет магазин має логічну структуру та показав відносно малий відсоток відмов. Також багато відвідувачів повертаються на сайт знову і знову. Замовляйте інтернет магазин в нашій веб студії!