«Diatech» — інтернет-магазин техніки

Унікальний дизайн сайту «Diatech» розроблений нашими дизайнерами спеціально під стиль та логотип компанії. Поєднання яскравого оранжевого, з білим та сірим додає оригінальності простоті дизайну.

Структура цього інтернет магазину дозволяє користувачеві знайти всі необхідні товари та інформацію. Цьому додатково допомагають зручний пошук по сайт та фільтри для зручного пошуку товарів. Прекрасно відображаються хіти продажів, акційні товари та новинки, що полегшує роботу з сайтом. У кошику покупець завжди бачитиме кількість товарів. Роботу з сайтом також полегшує можливість керувати ним з мобільного телефону. А консультант онлайн завжди допоможе у вирішенні запитань та надасть всю необхідну інформацію.

Варто зауважити і практичність роботи з самим сайтом. Власнику тепер не потрібно звертатись до спеціалістів для того, щоб редагувати інформацію на сайті, адже є можливість самостійного наповнення сайту. Зручна адмін. панель допоможе з легкістю завантажувати файли, добавляти товари та ін. на сайт.

А детальна статистика та лічильник відвідуваності допоможе оцінити активність на сайті та його ефективність.

Беручи до уваги вищесказане, можна вважати, що «Diatech» – це успішний інтернет магазин.

Якщо і Ви бажаєте продавати свою продукцію за допомогою мережі інтернет, але не знаєте з чого почати, тоді наша професійна команда WebBook з радістю Вам у цьому допоможе! Тому не гайте часу, та звертайтесь до професіоналів!