«СossacksHostel» — сайт хостелу, готелю

Назва сайту cossackshostel сама говорить за себе. Створюючи цей наші дизайнери намагались максимально звертатись до теми козацтва. Цей унікальний та оригінальний дизайн привертає увагу відвідувача одразу ж. Цікава графіка, неординарний стиль виконання та приємні оку кольори повністю підкреслюють тему сайту. Структура сайту дозволяє користувачу одразу ж знайти все необхідне. Тут є можливість переглянути екскурсії, ознайомитись з історією Львова та одразу ж забронювати собі кімнату. Все практично та доступно. А можливість керування сайтом з мобільного телефону надає ще більшої мобільності, що є великою перевагою, особливо для туристів.

Для того, щоб редагувати сайт також не потрібно значних зусиль, адже тут є можливість самостійного наповнення сайту. За допомогою зручної адмін.. панелі можна з легкістю завантажувати файли, фотографії та іншу інформацію. А лічильник відвідуваності та детальна статистика дають можливість стежити за активністю на сайті.

Загалом, можна стверджувати, що сайт cossackshostel – це чудовий приклад успішного інтернет ресурсу.

Звернувшись до нас, Ви зможете замовити сайт будь якої складності, і отримаєте якісний продукт, не докладаючи зайвих зусиль!