«Artist Be» — художні роботи на будь-який смак

Сайт «Artist Be» – це прекрасний приклад інтернет магазину художніх робіт. На цьому сайті кожен відвідувач зможе знайти саме той товар, який його цікавить, зайшовши у відповідну категорію, або ж скориставшись зручним пошуком по сайту. Інша особливість цього сайту полягає в тому, що і художники можуть самостійно реєструватись на сайті та пропонувати свої роботи. Структура сайту робить його надзвичайно функціональним та практичним, зрозумілим для всіх користувачів.

А дизайн сайту як ніколи підкреслює ціль та діяльність цього інтернет магазину. Цікавий, унікальний та неординарний дизайн сайту поєднує у собі певну статику та яскраві кольори. Використані фотогалереї дозволяють повністю переглянути всі роботи та зацікавити відвідувача.

При розробці даного сайту використовувались найновіші технології у веб-розробці та найсучасніші тенденції у веб-дизайні.

Зворотній зв’язок та консультант он-лайн гарантують своєчасну відповідь на будь яке запитання користувача. Хіти продажів, новинки та пошук по категорії дозволяють швидко зорієнтуватись та знайти все необхідне. У кошику користувач завжди бачитиме кількість товарів. А керування сайтом з мобільного телефону надає мобільності.

Тепер для того, щоб змінювати та додавати інформацію не потрібно звертатись до спеціалістів, чи додатково навчатись, адже є можливість самостійного наповнення сайту. За допомогою зручної адмін. панелі, власник сайту зможе завантажувати файли, фотографії, тощо. А детальна статистика та лічильник відвідуваності точно покаже активність на сайті, що допоможе оцінити ефективність даного ресурсу.

Загалом можна сказати, що «Artist Be» – це вдало виконана робота, як дизайнерів так і програмістів. Цей сайт зацікавить будь кого, хто хоч трішки цікавиться мистецтвом, дизайном чи взагалі чимось новим.

Якщо і Ви наважились розповісти про себе, чи розпочати власний бізнес, тоді створення власного сайту буде важливим першим кроком до Ваших цілей. Тому не марнує свій час та зусилля і звертайтесь до професіоналів своєї справи. Наша професійна та креативна команда WebBook з радістю Вам у цьому допоможе!