«Студия МВ» — інтернет салон хутра

Український Інтернет-салон хутра. Доступні українська та російська мови інтерфейсу, також англійська для іноземців. Містить інформацію про наявні колекції одягу, акції та знижки, а також додаткові статті, цікаві для нових та постійних покупців.

На видному місці webсайту розміщено контактний номер компанії, що дозволяє легко та швидко зв’язатися з представниками магазину. Також є можливість розмістити там інші контактні дані, наприклад адресу на мапі чи e-mail. Зліва знаходиться меню, із якого можна швидко перейти в каталог одягу, вибрати потрібну колекцію, дізнатися про поточні акції та знижки, інформацію про компанію та її новини, статті про бренди та можливість покупки в кредит, деякі поради, загальна інформація про компанію та контактні дані. Під час розробки створено сучасний зручний дизайн, що гармонічно підходить для даної тематики. Також є можливість підтримувати зв’язок із постійними клієнтами, реєстрація на сайті, підписки на свіжі новини.

Цей веб сайт слугує візиткою компанії в Інтернет, допомагає знаходити ще більше клієнтів із різних міст країни. Якісне створення веб сайту такого формату дозволить компанії бути конкурентоспроможною та збільшити свої доходи.