Інтернет-магазин журналів і брошур – Btpress

Унікальний дизайн і хороша функціональність – це невід’ємні частини успішного інтернет магазину. Створюючи сайт btpress наші дизайнери намаглись зробити дизайн простим, але в той же час цікавим і оригінальним. Дизайн повністю передає характер компанії. А ось наші розробники доклали всі зусилля для того, щоб сайт був практичний, функціональний і легкий у використанні, як для відвідувачів, так і для самого власника сайту.

На сайті використані фільтри для зручного пошуку товарів, тут легко знайти кошик, новинки і хіти продажів. Категоризація допомагає відвідувачам легко знайти всю необхідну інформацію. Також цей сайт практичний і для самого власника, оскільки надається можливість самостійного наповнення сайту. Тепер не потрібно додатково платити фахівцям за наповнення сайту, власник може сам завантажувати фотографії, статті, товари.

Невід’ємною частиною такого сайту є залучення нових клієнтів та відвідувачів. Для того, щоб простежувати активність на сайті, що сильно допомагає в аналізі, наші фахівці використовували на сайті лічильник відвідуваності і детальну статистику.

Хочемо також відзначити і можливість управління сайтом з мобільного телефону. Тепер кожен відвідувач зможе переглянути всю необхідну інформацію прямо з мобільного телефону, перебуваючи в будь-якому місці.

Інтернет магазин – це можливість заробітку з мінімальними вкладеннями. А наша молода команда професіоналів зробить все, щоб Ваш інтернет магазин був найуспішнішим, починаючи з дизайну і розробки, і закінчуючи його просуванням (на Ваш розсуд). Ми завжди пропонуємо кращі рішення за вигідними цінами!