Інтернет-магазин брендового одягу – Anthropology

Ми створили сайт з унікальним і оригінальним дизайном. Тут використано індивідуальний підхід до клієнта і в роботі в цілому, як і на інших сайтах, розроблених нашою компанією. Для комфортної роботи з сайтом тут присутня зручна адмінпанель. Замовник може самостійно наповнювати сайт інформацією, завантажувати різні файли. Красива фотогалерея виконана з урахуванням сучасних тенденцій в області веб розробки.

Для більшого комфорту і практичності на сайті є «зворотний зв’язок», «консультант онлайн». Лічильник відвідуваності і детальна статистика (користувачів, продажу і т.д.) дозволяють отримувати детальну інформацію про дії на сайті і кількості відвідувачів, тим самим допомагаючи вживати дії по залученню нових відвідувачів і з продажу самих послуг і товарів. Будь-хто може легко знайти все необхідне на сайті за допомогою зручного пошуку по сайту, а встановлені фільтри для пошуку роблять роботу ще більш ефективною. Управління з мобільного телефону робить використання сайту більше ніж зручним, це надає мобільність. На сайті легко знайти кошик, хіти продажів, новинки, а також акційні товари.

Наша студія веб-дизайну створює сайти за помірними цінами в найкоротші терміни. Ми створюємо сайти будь-якої складності, починаючи з сайту-візитки і закінчуючи інтернет-магазинами і сайтами для великих корпорацій. Додатково ми пропонуємо розкрутку і підтримку сайтів, його просування, інтеграцію з соціальними мережами і багато інших послуг.