«Insightex» — сайт юридичної компанії

Insightex це чудовий приклад сайту компанії. При розробці даного сайту ми поєднали красивий дизайн з простотою та практичністю. Зайшовши на цей ресурс, користувач одразу розуміє чим займається компанія. Велике слайд шоу на головній показує основні вигоди які пропонує фірма та оживляє сайт. Основні напрямки роботи реалізовані у вигляді блоків що дозволяє швидко зорієнтуватися користувачеві. Основне меню знаходиться над блоками що є дуже зручно. Можна швидко знайти контакти або навіть задати запитання онлайн.

Дизайн проекту строгий та стриманий, оскільки сайт є обличчям серйозної консалтингової компанії в юридичній сфері. Пошук по сайту дозволяє швидко знайти потрібну інформацію, а кнопки соціальних мереж дають додаткові можливості та підвищують довіру клієнтів.

Отже сайт компанії Insightex повністю відображає діяльність реальної юридичної структури. Він є простим та зрозумілим і підлаштований на цільову аудиторію. Строгий дизайн викликає довіру та впевненість. Можливість самостійного наповнення дозволяє власнику даного ресурсу періодично додавати новий матеріал на сайт.