Сайт УКУ – сайт проходження ЗНО

При реалізації замовлення цього сайту у нас була включно одна ціль – реалізувати функціональний і при цьому доступний сайт. У нас це вийшло просто прекрасно. В шапці сайту ми бачимо логотип університету та зручну форму реєстрації, а також меню навігації, в якому включені такі компоненти, як «Головна, про проект, про курси, навчання та особливості ЗНО». Внизу ви можете побачити спеціальну форму для проходження безкоштовного пробного ЗНО. Далі ми розмістили “Call to action розділ”, де описані переваги проходження ЗНО саме в УКУ, а саме можливість пройти тестування будь-де та будь-коли, з будь-якого пристрою – планшету, смартфону чи десктопу.

Нижче ви можете побачити перелік предметів для проходження ЗНО, які викладаються в Українському Католицькому університеті з випадаючим меню. Включена велика кількість предметів, а саме: українська мова, біологія, історія, англійська мова та інші.

Нижче для зручності користувачів виділена вартість навчання по основних напрямках, з детальним описом оплати за весь період навчання, кількість навчальних годин, та собівартість однієї години навчання.

Новини на прохання замовника були винесені в окремі блоки з можливістю додаткової стилізації та ефективнішого написання. Внизу виділені контакти та контактна форма для комунікації з цільовою аудиторією ресурсу! Сайт реалізований на WordPress.