«Korolano Business» — сайт для компанії бізнес послуг

Сайт для компанії, що надає бізнес-послуги. Пропонує інформацію про її діяльність, послуги, а також контактні дані для зв’язку. Може бути своєрідною візиткою компанії в мережі Інтернет.

Веб сайт оформлено в діловому стилі. Він одразу викликає асоціації із бізнесом, діловою активністю та комерційним успіхом. Дизайн web сайту в міру строгий, спонукає користувача зрозуміти, що він зайшов на сторінку серйозної та професіональної компанії. Відвідувач може одразу перейти до потрібного йому розділу. Коротка інформація про послуги, які можна замовити, доступна вже на головній сторінці. Користувач дізнається ще більше, якщо клікне мишкою назву тої чи іншої послуги. У правій частині відображається інформація про свіжі угоди, які можуть зацікавити відвідувача. Також на сайті є форма зворотнього зв’язку та карта, на якій позначене місцезнаходження офісу компанії.

Якщо ви теж надаєте подібні послуги, такий сайт буде для вас дуже корисним. Нові клієнти і замовлення, конкурентоспроможність в сучасних умовах – ось лише деякі переваги того, щоби замовити створення веб сайту у нас. Тут розміщено лише приклад сайту, але розробка ведеться індивідуально, тобто ви отримаєте портал, орієнтований конкретно на вас і вашу діяльність.