«Байланыс НАК» — сайт-візитка

Сайт-візитка компанії, що надає послуги із телефонного та радіозв’язку. Допомагає користувачам знаходити цю компанію та її контакти через Інтернет, надає інформацію про її діяльність, виділяє її серед конкурентів, які ще не мають візитки у Всесвітній Мережі. Завдяки такому сайту замовники можуть одразу дізнатися те, що їм потрібно – загальні дані, поточні тарифи, сферу покриття, історію розвитку підприємства. Цей варіант зручний як для відвідувачів сайту, так і для представників компанії.

Така інформація, як дата створення компанії, список основних послуг та проектів, одразу доступна на головній сторінці. Також у відповідних розділах можна дізнатися більше про тарифи, закупки, а також отримати контактні дані. Webсайт виконаний у сучасному стилі – його фон і дизайн відповідають темі інформаційних технологій. Він підходить для тих компаній, які ведуть розробку та впровадження новітніх досягнень науки і техніки. До того ж, при відвідуванні виникає відчуття тривимірності сторінки. Користувачам доступні 3 мови інтерфейсу веб сайту – не тільки російська і казахська, але ще й англійська, що корисно при роботі із міжнародними партнерами.

Такий сайт допомагає розширити сферу діяльності, знайти більше замовників та підтримувати імідж компанії. Також він допоможе наладити зв’язок із клієнтами. Для цього потрібно небагато – замовити у нас створення веб сайту та отримати готовий результат.