«РеМарк» — маркетингове агентство

Сайт-компанії для маркетингової агенції. На сторінці є форма для зворотного зв’язку, інформація про послуги, свіжі новини. Такий формат підходить для компаній, які надають послуги в сфері бізнесу, реклами та маркетингу.

Дизайн цього web сайту діловий, одразу налаштовує на хвилю професійної співпраці. Сторінки не перевантажені зайвими деталями та словами, лише основна інформація. Зображення на головній сторінці спонукає відвідувача довіряти компанії та йти їй назустріч. Також дуже лаконічно та зрозуміло надана інформація про те, які послуги можна там отримати, як проходить співпраця, та які додаткові бонуси отримують ті, хто готовий замовити ці послуги. Під час розробки використані сучасні технології та можливості, які роблять сайт не тільки зручним для користувачів, але й ефективним. Він дозволяє знайти більше замовників та розширити сферу своєї діяльності, а також дає перевагу над конкурентами. Окрім вказаних на сторінці номерів телефонів є також форма для того, щоби задати запитання в режимі онлайн.

Якщо ви теж працюєте в подібній сфері, то власний сайт буде не тільки візиткою, яка підтримує ваш імідж в Інтернет, а й інструментом для збільшення прибутків. При цьому ми врахуємо всі особливості вашого бізнесу та його переваги.