«Aeromind» — професійна аерозйомка

Лендінг пейдж для компанії, що надає послуги із аерофотозйомки. Лаконічно та зрозуміло подає інформацію про послуги цієї компанії, спонукає їх замовити. Допомагає знаходити нових клієнтів через мережу Інтернет.

Зайшовши на landing page, користувач дізнається практично все, що йому потрібно. Він одразу бачить контактний номер, а також форму для безкоштовного зворотного дзвінка. На сторінці представлені конкретні цифри, що описують діяльність компанії та її переваги. Також представлені основні види послуг а також переваги того, щоби замовити їх. На web сайті є галерея робіт, відео та відгуки задоволених користувачів. У верхній частині сторінки розміщена форма, яка спонукає швидко звернутися в компанію, щоби уточнити вартість послуг та замовити їх виконання. Дизайн інноваційний, зручний та викликає впевненість у професіоналізмі компанії.

Замовте створення landing page прямо зараз та ви дізнаєтеся, наскільки це може бути корисно для вашого бізнесу. Якісний дизайн, грамотна розробка, увага до деталей – усе це ми пропонуємо вам. При цьому створення сайтів ведеться індивідуально, із врахуванням особливостей вашого бізнесу, залежно від ваших потреб і прагнень, цілей та можливостей!