«Pink» — магазин українського одягу

Магазин українського одягу. Містить інформацію про актуальні колекції, акції компанії, а також «lookbook» та контактні дані.

Стильний дизайн, без зайвих елементів. Одразу говорить про престижність веб сайту, компанії та одягу, який вона пропонує. Відтінки сірого та рожевого гармонують між собою. Користувачу легко потрапити в основні розділи, наприклад подивитися свіжі колекції, чи дізнатися більше про компанію. На головній сторінці виділені основні акційні пропозиції, на які варто звернути увагу покупцям та іншим відвідувачам webсайту. При розробці грамотно використаний червоний колір, щоби підкрелити певні деталі та виділити їх. Також відвідуч порталу може легко перейти на сторінки компанії у ВК, Facebook та інших соцмережах, дізнатися більше про компанію та її діяльність, а також про мережу магазинів. Дизайн не навантажує користувача зайвими деталями, зосереджує його лише на основних та важливих, також дозволяє виділити нові колекції та акційні пропозиції.

Для компаній, що здійснюють виготовлення та продаж одягу, замовити створення веб сайту буде ефективним рішенням. Це зручно та перспективно, дозволяє підкреслити імідж та відшукати ще більше покупців та постійних клієнтів.