«Сокме» — магазин-каталог меблів

Інтернет-каталог меблів. Буде зручним рішенням для компаній, що виготовляють і продають меблі, та шукають для себе нових замовників і покупців. На сайті користувач може знайти не тільки контактні дані компанії, але і фотографії продукції, інформацію про представництва, технічні деталі.

Під час створення веб сайту використано темні та рожеві відтінки, які також часто використовуються у дизайні меблів. Одразу із головної сторінки webсайту можна зайти в основні розділи – каталог, представництва, новини. Також є відповіді на часто задавані запитання, тривимірний конструктор та інформація із доставки. Компанія економить час, адже їй не доведеться про усе це розповідати покупцю – він може отримати на сайті всю потрібну йому інформацію. Окреме місце на головній сторінці виділено для новинок, які потрібно активно просувати, акціних товарів, та меблів, які користуються найбільшою популярністю. Користувач може переглянути каталог, а тоді замовити меблі, які йому підходять.

Варто замовити розробку такого сайту, та ви отримаєте широкі можливості для підтримки та розширення свого меблевого бізнесу. Нові клієнти та замовники, власна сторінка компанії в Інтернет, зручний електронний каталог – це лише деякі переваги.