«Логоскор» — поштові послуги

Сайт для компанії, що надає поштові логістичні послуги. Виконаний у форматі багатосторінкового лендінгу. Містить невелику кількість сторінок, де зосереджена важлива інформація про компанію. Усі основні дані, що спонукають відвідувача скористатися послугами, зібрані на головній сторінці webсайту, а деталі він знайде у відповідних розділах головного меню.

Потрапивши на головну сторінку, користувач одразу розуміє, які послуги надає компанія, та чому їх вигідно замовляти. Під час розробки створено онлайн-калькулятор, що дозволяє обчислити приблизну економію. Також на сторінці вказана конкретна кількість відправлень, які здійснено компанією. Важливі та ключові переваги також вказані на головній сторінці, як і список інших респектабельних замовників. На сайті публікуються свіжі новини та звернення до клієнтів. Якщо замовник послуг шукає конкретну інформацію, він легко знайде її у відповідних рубриках.

Хоча цей веб сайт доволі компактний, він приносить результат, та виконує свої основні задачі – знайти клієнтів, затримати їх на сайті та спонукати їх замовити послуги. Тому створення сайту лендінгу буде вигідним для компаній, що надають такі сервіси.