«Pandora» — лендінг пейдж по продажу браслетів

Лендінг пейдж наручних браслетів. Призначений для продажу цих виробів на території всією країни із доставкою. Містить контактні дані компанії, акційні пропозиції та іншу інформацію.

Заходячи на головну сторінку веб сайту, користувач одразу бачить телефон, за яким можна подзвонити, та кнопку для безкоштовного зворотного дзвінка. Під час розробки порталу використано відтінки, характерні для магазинів прикрас. Також виділено основні акційні пропозиції, на які потрібно звернути увагу відвідувачів. Лічильник днів до кінця акції спонукає користувача менше вагатися та купити товар якомога швидше. При цьому вказані переваги такої покупки. Основні товари можна подивитися і замовити з головної сторінки, або відвідавши каталог цього webсайту. Для замовлення просто потрібно натиснути відповідну кнопку, як і в інших популярних Інтернет-магазинах. Також на сторінках є така важлива інформація, як відгуки попередніх та постійних покупців і місцезнаходження офісу компанії, включно із онлайн картою.

Це готове ефективне рішення для сучасних магазинів прикрас. Воно дозволяє продавати товари не лише в своєму місті, а й по всій країні, або й навіть в кількох країнах одразу. Тому створення веб сайту такого напрямку буде вигідним рішенням для вашого бізнесу.