«MoonShiness» — лендінг-пейдж компанії самогоноваріння

Англомовний лендінг педж компанії, що професіонально займається самогоноварінням. Містить контактні дані цієї компанії, інформацію про виробничий процес, а також про товари та послуги.

Цей лендінг відтворює фірмовий стиль компанії, має зручний дизайн та грамотно підібрані кольори. Є кілька основних розділів, де відвідувачі сайту можуть отримати потрібну їм інформацію та замовити товари. Також коротко та зрозуміло описаний процес самогоноваріння, розказано про засновників, є посилання на сторінки продукції. Усі елементи сторінки підкреслюють імідж та справляють достойне враження про компанію, як про надійного постачальника. Також на сторінці сайту розміщені логотипи респектабельних партнерів даної компанії.

Це лише приклад лендінгу-візитки, але він демонструє можливості, які отримує підприємство, замовивши розробку веб сайту у Львові чи іншому місті світу. Власний портал – це можливість знаходити дистриб’юторів та підтримувати із ними зв’язок. Також створення веб сайту дозволяє заявити про себе на всю країну чи світ, поширити інформацію про товари та послуги та зробити її доступною для широких кіл споживачів. Якщо вам потрібен сайт, уточняйте ціну його створення у наших представників.