«Adventour» — лендінг для туристичної фірми

Англомовний лендінг для туристичної агенції. Містить важливу інформацію для нових і постійних клієнтів, а також спонукає замовити послуги.

Такий landing page – зручний та ефективний інструмент майже для всіх туристичних агенцій. Для того, щоби у відвідувача з’явилося бажання скористатися їх послугами, на сайті розміщені фото екзотичних країн, вказані основні переваги компанії, а також позитивні відгуки задоволених клієнтів. Уже на головній сторінці можна побачити найбільш цікаві пропозиції та їх вартість, перевірити їх доступність на даний момент. Також є підписка на новини і форма для зворотного зв’язку, за допомогою якої клієнтам легко задавати свої питання. На сторінках веб сайту можна переглянути інформацію про тури компанії, їх вартість та інші деталі. Його розробка здійснена так, щоби користувачу було зручно знайти потрібну йому інформацію, зв’язатися із представниками агенції чи одразу замовити певні тури та додаткові послуги.

Оскільки люди все частіше шукають товари та послуги через Інтернет, то створення веб сайту буде вигідним рішенням для усіх туристичних агенцій. Так зручніше знаходити клієнтів, підтримувати із ними активний зв’язок та обслуговувати.