«Арт-кераміка» – ексклюзивна кераміка ручної роботи

Структура і дизайн цього сайту створено в першу чергу для того щоб підкреслити діяльність і продукцію компанії-замовника, а також комфортного використання цього веб- ресурсу. Наші дизайнери та розробники використовували індивідуальний підхід до цього проекту, і врахували всі побажання клієнта. На самому початку передбачалося, що замовник буде самостійно наповнювати сайт своєю продукцією, різними файлами та інформацією про них. Тому для комфортного використання була створена зручна адмінпанель. Для залучення нових відвідувачів сайту була створена красива і функціональна фотогалерея, зручна у використанні для будь-якого користувача сайту. Управління сайту з мобільного телефону – це ще один плюс, який не залишить байдужим нікого.

Наша студія веб-дизайну завжди прагне задовольнити побажання навіть найвибагливішого клієнта, і з задоволенням втілює всі ідеї в життя. Ми пропонуємо не просто інтерактивну красиву картинку, але дбаємо і про залучення та аналіз цільової аудиторії. Саме для цього, ми використовуємо лічильники відвідуваності і детальну статистику (користувачів, продажів і т.д.).

Наша компанія завжди прагне йти в ногу з часом, і тому ми детально вивчаємо нові тенденції на ринку веб-дизайну і розробки веб-сайтів. Наша молода і креативна команда готова до вирішення будь-яких завдань.