«Maya» – сайт інтер’єрів для дому

Будинок – джерело нашого натхнення. Сприятлива обстановка в будинку – це те що буде вести нас до успіху. Саме тому ми надаємо послугу «замовити сайт інтер’єрів для дому», щоб Ви могли донести свої креативні ідеї щодо оформлення житла до багатомільйонного співтовариства користувачів інтернету вже зараз. Допомогти донести свої ідеї до користувачів допоможе наша розкрутка, на яку покладається знижка всім, хто замовив сайт у нас.

Коротко про веб-сайт«Maya»

Нам дуже приємно, що «Maya» вирішили замовити сайт інтер’єрів для дому саме у компанії «Webbook». Отже, що ми бачимо? Ненав’язливі спокійні тони і приємний шрифт роблять сайт приємним для глядацьких очей. Вгорі ми бачимо меню, яке не кидається в очі, але користувач прекрасно його видно. Далі красива фотографія інтер’єру (на картинку ми наклали функціонал сайту). Далі місце для презентаційного відео або портфоліо. В кінці ми бачимо роздуми в стилі «блогу», контактну форму, місцезнаходження та номери телефонів.

Якщо Ви вирішили замовити сайт інтер’єрів для дому у компанії «Webbook», то нагадуємо, що Вас чекає приємний сюрприз у вигляді знижки на розкрутку ресурсу.