Наші ціни та готові пропозиції

 • «Сайт візитка»

  Пакет «Сайт візитка» – це сайт, який дозволяє розмістити інформацію про Вас і Вашу компанію в інтернеті. За допомогою Вашої інтернет-візитки, Вас зможуть знайти Ваші потенційні клієнти і дізнатися всю необхідну інформацію про Ваше місце розташування, подивитися галерею Ваших робіт і відправити Вам приватне повідомлення або залишити відгук про Вас. Сайт-візитка допоможе Вам заявити про себе в інтернеті!

  ціна і подробиці
 • «Сайт компанії»

  Пакет «Сайт компанії» – класний сайт-візитка! Ваш сайт буде мати простий, але унікальний дизайн, і Ви будете відрізнятися від Ваших конкурентів. Даний пакет поєднує в собі можливость зручного наповнення сайту, продуману структуру сайту, початкове наповнення сайту нашими фахівцями і можливість удосконалення сайту за Вашим бажанням. Цей пакет передбачає підтримку сайту нашими розробниками і враховує більшість побажань клієнта.

  ціна і подробиці
 • «Бізнес сайт»

  Пакет «Бізнес сайт» розроблений для тих, хто хоче заробляти гроші за допомогою свого сайту в інтернеті. Даний пакет передбачає детальне опрацювання структури сайту, наповнення сайту, оптимізацію сторінок сайту, початкову розкрутку сайту в пошукових системах Google і Yandex. Сайти з даного пакету розміщуються на хостингу бізнес-класу і включають виїзд нашого дизайнера до клієнта. Ваш сайт буде мати відмінну функціональність і буде привертати увагу клієнтів, які зацікавлені у ваших послугах!

  ціна і подробиці
 • «Корпоративний сайт»

  Пакет «Корпоративний сайт» призначений для організацій, які мають серйозний намір заробляти гроші, залучаючи нових клієнтів через інтернет або підтримуючи свій імідж у всесвітній павутині. Крім всіх функціональних можливостей з попередніх пакетів, даний пакет пропонує розробку стратегій з розкручування і просування Вашого сайту в інтернеті, розміщення контекстної реклами, аналіз поведінкових факторів на Вашому сайті, підтримку та супровід сайту нашими фахівцями.

  ціна і подробиці
 • «Інтернет магазин»

  Інтернет-магазин – Ваш справжній магазин в інтернеті. Все більше і більше людей у ​​наш час роблять покупки через інтернет. Якщо у Вас є власний бізнес або Ви збираєтеся відкрити магазин з мінімальними вкладеннями, то Вам просто необхідно звернути свою увагу на інтернет-комерцію. Всі товари у Вашому інтернет-магазині будуть на відстані всього в один клік від відвідувача. Вашим відвідувачам буде просто переглянути всі ваші товари і вибрати найбільш підходящий і зробити замовлення. Вам залишається всього лише скористатися послугами наших професіоналів і спостерігати за тим, як Ваші вкладення починають приносити дохід.

  ціна і подробиці
 • «Landing page»

  Лендінг пейдж або сторінка захоплення — це відносно новий та популярний інструмент для здійснення продажу товарів чи послуг в інтернеті. Це односторінковий сайт, який може перетворити кожного п’ятого відвідувача у клієнта. Ми розробляємо тільки якісні лендінги, які в майбутньому принесуть вам бажаний результат. Наші landing page на пару із контекстною рекламою показують конверсію до 20%!

  ціна і подробиці
 • «Електронна комерція»

  Пакет «Електронна комерція» – інтернет-магазин для великих компаній з великим асортиментом товарів і великими амбіціями. Якщо ви хочете розширити канали збуту своєї продукції, голосно заявити про свою компанію в інтернеті, замовити інтернет-магазин, в якому будуть реалізовані всі ваші побажання та ідеї, то це пропозиція саме для Вас! Розробка, наповнення, розкрутка і підтримка Вашого супермаркету лягає повністю на плечі наших фахівців. При бажанні, ми навчимо Ваших менеджерів наповнювати і підтримувати Ваш інтернет-магазин.

  ціна і подробиці
 • «Персональний блог»

  Пакет «Персональний блог» призначений для публікації різних статтей, висказувань думок, спілкування та заробітку грошей на рекламі. Якщо у Вас є коло постійних читачів, Ви легко зможете обговорити з ними будь-які теми. Даний пакет пропонує організацію статей, оглядів, підписок, обговорень і розсилок для всіх любителів блогів!

  ціна і подробиці
 • «Індивідуальне рішення»

  Пакет «Індивідуальне рішення» – це не тільки працюючий сайт з необхідними функціями і модулями, а повноцінний веб-сервіс, розроблений спеціально для Вас. У розробці використовуються тільки передові фронт-енд і бек-енд технології, засоби розробки (HTML5, CSS3, AJAX, FRAMEWORKS (Yii, CodeIgniter, Zend framework)), та сучасні методи розробки розподілених додатків.

  ціна і подробиці

Пропонуємо ознайомитися з цінами на створення сайтів у нашій веб-студії. Вище ви можете побачити різні пакети послуг, але не варто забувати, що ви завжди можете замовити додатковий функціонал.

Вартість створення сайту пропорційно залежить від потреб та вимог замовника. Ми завжди ідемо на зустріч при розробці великих проектів, де ціна створення сайту завжди буде доступною для Вас.

На вартість сайту впливає багато чинників, зокрема масштабність проекту, складність розробки, унікальний дизайн і т.д. У нас можна замовити як простий сайт-візитку, так і більш складні та великі проекти, в яких ціни обговорюються індивідуально.

Ознайомтесь з переліченими вище пакетами та послугами. Впевнені, що Ви знайдете рішення, яке задовольнить всі ваші потреби.